HCB Basic-line Dubbele etagère brug – 150 x 35 x 70 cm – RVS
Informatie
Pros and Cons volgens onze specialist
Specificaties
| Artikelnummer | 5511 |
|---|---|
| Afmetingen | 150 x 35 x 70 cm (BxDxH) |
| Gewicht | 17 kg |
| Draagkracht | 147 kg |
| Inbegrepen | •1x Dubbele etagère |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Roestvrij staal (RVS) |
| Merk | |
| Uitvoering | Basic-line |

Je moet 0elogd zijn in om een recensie te kunnen plaatsen.