HCB Basic-line Etagère brug – 160 x 35 x 40 cm – RVS
Informatie
Pros and Cons volgens onze specialist
Specificaties
| Artikelnummer | 7580 |
|---|---|
| Afmetingen | 160 x 35 x 40 cm (BxDxH) |
| Gewicht | 16 kg |
| Draagkracht | 72 kg |
| Inbegrepen | • 1x Etagère |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Roestvrij staal (RVS) |
| Merk | |
| Uitvoering | Basic-line |





Je moet 0elogd zijn in om een recensie te kunnen plaatsen.